Валізи відвезли, а пасажирів кинули: у Львові розгорівся скандал із потягом “Укрзалізниці”

947

Потяг “Укрзалізниці” № 750 рейсу Івано-Франківськ – Київ вирушив із вокзалу у Львові без частини пасажирів, яким повідомили про технічну затримку в 1 годину. В підсумку рейс поїхав вчасно, але люди на нього не встигли і залишилися на вокзалі без своїх речей.

Про ситуацію в п’ятницю, 25 червня, у Twitter розповіла Катерина Сметанюк, одна з пасажирок, що відстали від потяга. За її словами, спершу на скарги людей не реагували, потім запропонували безкоштовно їхати іншим рейсом, але в кабіні машиніста. Як наслідок, УЗ на офіційному сайті відреагувала на скандал і пообіцяла доправити всіх пасажирів іншими поїздами, пише Обозреватель

“Перед прибуттям до зупинки у Львові провідник пройшовся по всьому купе і оголосив стоянку “щонайменше годину” в зв’язку із запізненням причіпного вагона. Сказав, ідіть гуляйте. Перед тим як вийти, я підійшла й уточнила інформацію двічі, чи впевнений він. Сказав, точно”, – розповіла Сметанюк.

Відомо, що поїзд чекав рейс із Відня, який відставав від графіка на території Австрії, але все ж таки рейс до Києва вирушив за графіком.

Люди прийшли в призначений час на вокзал, але потяга з їхніми речами вже не було. Сметанюк уточнила, що всього відстало близько 15 осіб із різних вагонів.

За словами дівчини, спочатку співробітники вокзалу “взагалі не хотіли говорити” з пасажирами, які скаржилися на ситуацію. Їм пропонували зв’язатися з черговим по київському вокзалу, а потім сказали, що зможуть знайти місце в кабіні машиніста.

УЗ зі свого боку повідомила, що “вживає всіх заходів, щоб пасажири, які залишилися у Львові, були доправлені до місць призначення з найменшою затримкою”.

Станом на 19:00 в інші потяги повинні були пересадити щонайменше сімох пасажирів, трьох із них – рейсом № 716 Львів – Київ, який вирушив о 16:12.

“Речі пасажирів буде доправлено до Києва та збережено на вокзалі, поки їх не заберуть господарі”, – пообіцяли в УЗ.

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Скриншот

Реакція пресслужби УЗ у соцмережі

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини