“Вакцинуйтесь – не робіть собі нерви” – Зеленський після щеплення від COVID-19

330

Президент Володимир Зеленський після щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield) закликав українців записуватися на добровільну вакцинацію і “не робити собі нерви”.

“Своїм особистим прикладом демонструю, що вакцинація важлива, необхідна та цілком безпечна…” – написав Зеленський на своїй сторінці у Facebook, передає УП.

“…І боятися треба не вакцинації, а брехні окремих українських політиків, яка розповсюджується швидше від будь-яких інфекцій і небезпечна для здоров’я всіх категорій громадян… Закликаю всіх робити щеплення, щоб потім не “робити собі нерви”.

Зеленський нагадав, що вакцина AstraZeneca (Covishield) сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським агентством з лікарських засобів.

За словами президента, вакцин від коронавірусу буде достатньо, щоб у 2021 році забезпечити всіх охочих.

Він додав, що вакцинація є добровільною, але українці відповідальні за своє здоров’я та безпеку.

Зеленський зазначив, що саме вакцинація від COVID-19 ключ до звичного, нормального життя: “без карантинних обмежень, масок та дотримання дистанції”.

Зокрема, у кожній області країни діє план вакцинації. Також запровадили дистанційний запис на вакцинацію. Його можна зробити на порталі та в застосунку “Дія” або зателефонувавши до контакт-центру МОЗ.