В Україні змінюються правила виїзду дітей за кордон. Деталі

826

Закордонний паспорт можна оформити з народження.

В Україні змінюються правила виїзду дітей закордон. Із 1 квітня діти зможуть залишати територію України тільки за власним закордонним паспортом.

Про це розповідає Твоє місто.

Паспорт дітям в Україні можна оформити з моменту народження. Він видається на 4 роки. Для підлітків від 16 років паспорт потрібно поновлювати кожні 10 років.

До 1 квітня 2018 року дітей можна перевезти через кордон за проїзним документом або за записом у закордонному паспорті батьків, якщо не закінчився термін їх дії.

Згідно із законодавством України, під час перетину кордону дітьми до 16 років їх повинні супроводжувати батьки або опікуни. В інших випадках у дітей має бути нотаріально завірений дозвіл від обох батьків із зазначенням мети та країни подорожі, терміну, а також супроводжуючої особи.

Аби оформити дитячий біометричний закордонний паспорт, потрібно подати документи у будь-яке відділення міграційної служби або паспортний сервіс.

— заява;

— оригінал свідоцтва про народження для дітей до 14 років або внутрішній паспорт — для дітей від 14 років;

— ідентифікаційний код (ІПН)+копії (якщо він є у дитини);

— паспорти батьків;

— квитанція про оплату послуги оформлення документа.

Залежно від сервісної служби, нетермінове оформлення паспорта для дитини коштуватиме від 557 до 957 грн, термінове — від 810 до 1200 грн.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини