В Україні пройшли випробування наземні “дрони-камікадзе”: на відео показали, як ЗСУ застосовуватимуть їх на практиці

440

В Україні розпочали тестувати новий наземний безпілотник, який може допомогти на фронті.

В Україні готують ударні наземні дрони, які допоможуть у боротьбі із російськими загарбниками. Імовірна назва дрону RATEL і вони вже пройшли успішне випробування. Про це повідомляють аналітики з “Ukraine Weapons Warfare”, а також розповіли, чим вони особливі і як працюють, пише Politeka.net.

Головна ідея полягає в тому, що “дрони-камікадзе” RATEL можуть використовуватись як мобільні боєголовки. Здатні нести дві протитанкові міни ТМ-62. Ціль таких мін полягають в активації під машиною або танком.

Як зазначає “Мілітарний”, усередині коробки міни ТМ-62 міститься заряд вибухівки, а зверху кріпиться підривник. Маса вибухової речовини становить 7,5 – 8 кілограмів. Вибух відбувається при наїзді гусеницею танка чи колесом автомобіля на верхню кришку міни.

Очевидно, фахівці переобладнали міну для дистанційного підриву.

Раніше в Україні вже створювали безпілотники, які протидіють російській ППО. Він може ефективно погіршувати роботу російських засобів ППО середнього та малого ешелону.

До того ж українські виробники зайнялися розробкою унікальних ударних дронів “Vampire”, у ньому встановлено тепловізор, тому безпілотник може працювати навіть у темряві на великій висоті до 120 метрів.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини