В Україні почав діяти посилений карантин через штам Дельта: які заборони передбачені

2297

В Україні в п’ятницю, 2 липня, почав діяти посилений карантин через поширення штаму коронавірусу Дельта. Зміни стосувалися правил перетину державного кордону.

Прикордонники будуть контролювати стан здоров’я туристів, які прибули з країн, де була зафіксована мутація COVID-19. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України, пише Обозреватель

Для цього в пунктах пропуску через український кордон розгорнули додаткові пункти тестування на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Водночас на території України встановлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, продовжив діяти масковий режим.

Як змінилися правила перетину кордону для українців та іноземців:

    • іноземці або люди без громадянства старші за 12 років, які приїхали з Індії, Великобританії, Північної Ірландії, Росії, Португалії або перебували там не менш ніж сім днів протягом останніх двох тижнів, повинні здати тест на COVID-19 після прибуття в Україну на пункті пропуску.
  • У разі позитивного результату або відмови від тестування людині відмовлять у перетині кордону.
  • Громадяни України, іноземці та особи без громадянства старші за 12 років, які постійно живуть на території країни і приїхали з Індії, Великобританії, Північної Ірландії, Росії, Португалії або перебували там не менш ніж сім днів за останні два тижні, також повинні здати тест.
  • У разі позитивного результату вони підлягають обов’язковій самоізоляції чи обсервації.

Зони карантину в Україні.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини