В Україні підготують 15 тисяч додаткових ліжок для хворих на коронавірус

850

Міністерство охорони здоров’я планує підготувати у лікарнях додатково ще 15 тисяч ліжок для пацієнтів із COVID-19 у зв’язку зі зростанням кількості хворих. 

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 7 вересня, передає Укрінформ.

За словами Степанова, станом на сьогодні в Україні є 35 тисяч ліжкомісць для хворих на COVID-19.

«Я думаю, що найближчим часом Міністерством охорони здоров’я буде надане відповідне доручення на місця. Окрім тих 35 тисяч ліжок, які в нас уже визначені під COVID-19, у зв’язку зі зростанням кількості хворих ми вважаємо, що нам треба почати готувати ще в певній кількості ліжка для хворих, залежно від регіону. Я думаю, що … в цілому по Україні … нам треба приготувати ще близько 15 тисяч ліжок», – зазначив Степанов.

Він нагадав, що спочатку було відведено для хворих на коронавірусну хворобу 12 тисяч ліжок у медичних закладах України, проте згодом їх кількість збільшили до 35 тисяч.

«Але у зв’язку з тим, що ви бачите, яке зростання – ми майже наближаємося до 3 тисяч (за добу, – ред.), і я думаю, нам треба готуватися до будь-якого розвитку подій. Окрім того, є пропозиція від Міністерства охорони здоров’я, думаю, що нам треба закупити додаткове обладнання, а саме кисневі концентратори», – наголосив Степанов.

В Україні станом на ранок 7 вересня в Україні 138 068 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу COVID-19 виявили у 2 174 людей.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини