“В Україні немає бійців, які виступають проти української мови” – Лариса Ніцой

940
Лариса Ніцой

Українська письменниця та громадська активістка Лариса Ніцой на своїй сторінці у Фейсбук написала гнівний пост, який адресувала всім тим, хто говорить, що українські бійці проти української мови.

Далі пряма мова:

“Припиніть маніпулювати «мальчікамі в окопах». Це брехня, що вони проти української мови.

Так, наші бійці розмовляють хто українською, хто російською, яку слід називати московитською (вибачте, дорогі бійці, вам мабуть ріже слух «московитська», але «руською/російською» у давнину називалася українська мова і назва мови була вкрадена разом з назвою країни – і це історичний факт).

Так от, наші бійці, що розмовляють іншою мовою – вони НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ. Навпаки, часто переходять на українську, війна навчила.

Тилові криси! Припиніть ховатися за нашими воїнами і маніпулювати мовним питанням у них за спинами.

Скільки проїхала Україною, ніде мені не зустрічалися наші воїни, які були б проти української мови в публічному просторі. НІДЕ. МЕНІ. ТАКІ. НЕ ЗУСТРІЧАЛИСЯ. Це брехня і маніпуляція тилових манкуртів.

Чому я так довго мовчала і пишу про це лише тепер? Шукала і чекала.

Шукала, хто з бійців проти української мови. Не знайшла.
Чекала, що самі трапляться. Скажуть чи напишуть: «Я – ваш захисник. Я – проти вашої мови». Немає таких! Навпаки, надихають і підтримують.

І якщо тепер, через 5 років, зненацька, в ефірах раптом стануть з’являться бійці, які говоритимуть, що вони проти української – так і знайте, притягнуті за вуха. Чергова маніпуляція. Штучно створена ситуація ворогами України.

Дякую, дорогі бійці, за розуміння і підтримку. Дякую за подаруночки і відзначки, вони мені дуже дорогі.”

Джерело: infa.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини