В Україні можуть скасувати призов в армію: названо терміни

1971

Військовий призов в армію України можуть скасувати вже 2023 році. Також з прийняттям законопроекту про національний опір буде проведено заміну строкового призову в армію службою в резерві.

Це передбачено військовою стратегією, яку підписав президент України Володимир Зеленський. Про це сказав голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко в інтерв’ю “Українським новинам“, – пише Оbozrevatel.

“Це можливо вже з 2023 року”, – відповів на питання про скасування військового призову перший заступник голови фракції у Верховній Раді.

Військова стратегія, прийнята президентом України Володимиром Зеленським 25 березня, передбачає заміну строкового призову в армію службою в резерві.

Крім того, Ірина Верещук, депутат Верховної Ради партії “Слуга народу” доповнила, що протягом 2021-2022 не варто очікувати заміни строкового призову в армію на службу в резерві.

Також, Корнієнко додав, що планується реформа військкоматів. Всі актуальні реформи знаходяться в режимі очікування, так як вони пов’язані з перспективами членства в НАТО.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини