В Одесі помер відомий військовий медик: врятував життя багатьом бійцям АТО

5221

Відомий лікар з одеського військового госпіталю помер на 64 році життя.

В Одесі раптово помер полковник медичної служби Одеського військового госпіталю Микола Гамма. Йому було 64 роки й на його рахунку багато врятованих життів.

Микола Гамма пройшов шлях від військового медика до провідного лікаря Військово-медичного центру клінічного центру Південного регіону. Він був талановитим і чесним лікарем, за особливі заслуги та порятунок життів бійців АТО був нагороджений державними нагородами.

Про це повідомили на сторінці Одеського військового госпіталю в соціальній мережі Facebook, передає РБК-Україна.

“На 64 році трагічно обірвалося життя нашого колеги, побратима – полковника медичної служби у відставці Гами Миколи Опанасовича.

Усе своє життя Микола Опанасович присвятив служінню Батьківщині та охорони здоров’я людини. Він пройшов славний шлях військового медика від первинної ланки до провідного терапевта Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

Полковник медичної служби Гамма Н.А. пишався своєю професією, постійно розвивав свої здібності та професійні якості. Знаємо його як талановитого, чесного і принципового керівника та одного.

Смерть Миколи Опанасовича горе для родини, велика втрата для суспільства.

Всі, кого доля зводила з ним, висловлюють колективу і сім’ї глибокі співчуття”, – сказано в повідомленні.

https://www.facebook.com/Odesskiy.voennyiy.gospital/posts/2797276667218404?__cft__[0]=AZVGILIyupNBbFTubGm8QQd6Z_SARiYF-uQqczTFeX0_fMCn3n_ZxzXAhAa2orzRZLqrglC_5FHpEjh8qRgGD9mFVaKIp_Z4jsgPP26feZJLOVLaj4egWXLW7-6tB4E1f2xUTKqsGjDVSlMCquaIknJWGy3777C4FOytZbZywOvjTcqTyB_Uc9ExKk_LnFvjdkc&__tn__=%2CO%2CP-R