В ISW вважають російський наступ неминучим: коли і де Україні чекати на атаку ворога

418

Окупанти й надалі планують накопичувати сили в Луганській області.

Російський наступ у найближчі місяці є найбільш імовірним розвитком війни, яку розпочала РФ на чолі з диктатором Путіним.

Про це йдеться у звіті американського Інституту дослідження війни (ISW), – пише ТСН.

В ISW оцінюють, що російські сили, схоже, готуються до неминучого наступу на сході України, зокрема в Луганській області.

“Українські офіційні особи продовжують підтримувати оцінку ISW про те, що неминучий російський наступ у найближчі місяці є найбільш імовірним курсом дій, і далі припустили, що українські сили планують почати більший контрнаступ”, – йдеться в повідомленні.

Російські військові, ймовірно, продовжуватимуть накопичувати звичайні сили в Луганській області та збільшувати розгортання решти мобілізованих на сході України для підтримки неминучих вирішальних стратегічних дій у Луганській області.

На підтвердження своєї думки в Інституті вивчення війни наводять слова секретаря РНБО Олексія Данілова, який в інтерв’ю Sky News заявив, що російські війська готуються до “максимальної ескалації” в Україні протягом наступних двох-трьох місяців і можуть зробити це вже через два-три тижні, щоб збігтися з першою річницею російського вторгнення в Україну.

Начальник Головного управління військової розвідки (ГУР) України Кирило Буданов в інтерв’ю Washington Post 31 січня теж заявив, що російські сили зосередяться на окупації більшої території Луганської та Донецької областей.

Водночас, як припустив Данілов, українські сили мають власні плани операцій на найближчі місяці. Аналогічно сказав Буданов, який наголосив, що українські сили повинні повернути незаконно захоплений Росією Крим під контроль України до літа 2023 року.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини