“В ім’я бабла”: дружина Сергія Лещенка готується виступити у Москві (фото)

787

Анастасію Топольського, відому як Dj Nastia, вже оголосили учасницею російського музичного фестивалю, що відбудеться 8-9 травня.

Дружина члена наглядової ради “Укрзалізниці” Сергія Лещенко збирається виступити в Москві. Про це організатори фестивалю HOROVOD повідомили на офіційній сторінці в Instagram, передає ФОКУС.

Захід відбудеться 8-9 травня в московському клубі “Мутабор” і триватиме 33 години. Весь цей час діджеї будуть ставити свою електронну музику, змінюючи один одного за пультом. Серед учасників назвали і Анастасію Топольського, яка виступає під псевдонімами Dj Nastia і в новому образі — SHEIS.

“Відмінна риса аліаса не тільки в карколомних нарядах, а й в музичному контексті: більш відв’язному, зухвалому і жорсткому. У новому амплуа вона виступала лише двічі: на VESELKA і в клубі без назви” ∄ “, — наголошується в повідомленні.

На оголошення звернув увагу колишній депутат Верховної Ради Борислав Береза. У соціальній мережі Facebook він звернувся до Сергія Лещенка і зажадав пояснень.

“Підкажи, будь ласка, а твоя дружина Анастасія Топольська, яка зараз виступає в Москві, полетіла туди сама або разом з тобою? Чи в ім’я бабла ти готовий підтримати що завгодно?”, — поцікавився екс-нардеп у своєму пості.

Борислав Береза додав, що Сергій Лещенко заблокував його після таких питань. Автор публікації закликав українців самостійно распросить представника “Укрзалізниці”. Варто відзначити, поки Лещенко ніяк не відреагував на ситуацію.

У минулому році Анастасія Топольська відкрила в Києві новий лейбл NECHTO Records. Крім того, вона запустила інтернет-проект True Talk, в рамках якого бере інтерв’ю у представників сфери електронної музики.