Утримання державної дачі Зеленського у “Конча-Заспі” обійшлося бюджету у 3,5 млн грн в цьому році, – Ар’єв

538

Утримання державної дачі у “Конча-Заспі”, куди президент України Володимир Зеленський переїхав разом із родиною, обійшлося державному бюджету у 3,5 млн грн в 2020 році.

Про це написав у Facebook депутат “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв, передає Espreso.

“Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 млн грн. Причому, з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто, одразу, коли пообіцяв передати держдачі дітям”, – написав Ар’єв.

Зокрема, з червня 2019 по липень 2020 для будинку відпочинку було замовлено проведення аварійно-відновлювальних робіт з поточного ремонту на загальну суму 184,2 тис. грн, ремонтних та пусконалагоджувальних робіт системи протипожежної сигналізації на загальну суму, 109,95 тис. грн. Крім того, у цей період здійснювалися аварійно-відновлювальні роботи з поточного ремонту приміщень прибудинкових споруд та конструкцій на загальну суму більше 1 млн грн.

“Зазначені видатки здійснюються виключно в межах затверджених кошторисних призначень загального фонду Державного бюджету України та Будинку відпочинку”, – зазначається у відповіді.

Водночас, Ар’єв нагадав, що, згідно з відкритою е-декларацією, Зеленський має 5 квартир, віллу в Італії, апартаменти у Великій Британії і кілька готельних номерів в Грузії.

Когось це шокує, хтось скаже – я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці. Президент Зеленський, який, згідно…

Gepostet von Volodymyr Ariev am Dienstag, 11. August 2020