Усім треба буде включитися, – зірка фільму “Ти – космос” висловився про колег, які не воюють

116

Відомий український актор, зірка одного з найпопулярніших українських фільмів “Ти – космос”, Володимир Кравчук відверто висловився про колег, які нині не воюють. Відомо, що чоловік є військовослужбовцем від початку повномасштабної війни в Україні.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на інтерв’ю для Суспільного. У матеріалі ви дізнаєтеся, що саме сказав Володимир Кравчук.

Що каже Володимир Кравчук про колег, які не воюють?

Військовий Володимир Кравчук зазначив, що піти на фронт було його зваженим особистим рішенням. Тож він нікого не засуджує за вибір залишитися вдома та продовжувати свою кар’єру. Водночас наголошує, що важливо пам’ятати: рано чи пізно всім доведеться воювати.

Нас не омине це – усім треба буде включитися. Багато моїх колег займаються волонтерством, донатять, переганяють машини. Ми колись сиділи під кордоном на Сумщині, тоді ще не було активних бойових дій там, і частина з нас така: “Та що ми тут сидимо, копаємо, щось стережемо. Хочеться вже там, у бою, допомагати, відвойовувати незалежність”. Тоді хтось сказав: та почекайте, ще все буде. І дійсно так було, просто пізніше. А справжні бойові дії дещо протвережують такі твої пориви,
– каже Володимир.

Водночас Володимир Кравчук зазначає, що навіть коли перебуває в Києві, намагається тримати себе в тонусі, адже в будь-який момент може виникнути потреба повернутися на бойові позиції. Говорячи про своє рішення, актор зізнається: якби не пішов у військо, то просто “з’їв би себе”.

За його словами, знаючи себе, він не зміг би більше зніматися в кіно, усвідомлюючи, що в країні триває повномасштабна війна. Актор переконаний, що знищив би себе самокопанням, алкоголем або чимось іншим. Тож його свідоме рішення мобілізуватися ще на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну було зваженим, і він точно про це не шкодує.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини