Усі школи України можуть піти на канікули раніше і невідомо на скільки – Ляшко

1347

Осінні канікули в усіх школах України можуть розпочатися на тиждень раніше, з 18 жовтня. Перенести відпочинок школярів Міністерству освіти і науки запропонувала Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НЕС).

Коли канікули мають закінчитись – наразі рішення немає. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю “Радіо Свобода”, – пише Оbozrevatel.

Держкомісія ТЕБ та НС рекомендувала МОН розіслати в регіони лист із рекомендацією перенести початок канікул на тиждень раніше – з 18 жовтня.

Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес“, – пояснив міністр.

А от коли школярі мають повернутися з відпочинку – наразі рішення немає.

“Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення“, – зазначив Ляшко.

Як пояснив міністр, навчання пов’язане з великою кількістю контактів серед дорослих. За його даними, зазвичай уже за п’ять днів після початку канікул чи призупинення навчання кількість нових хворих зменшується.

Згідно з графіком Міністерства освіти і науки, осінні канікули у цьому навчальному році мають тривати тиждень, з 25 до 31 жовтня. Але це рекомендація, місцева влада або адміністрація школи можуть на власний розсуд переносити канікули за датами і збільшувати їхню тривалість.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини