«Укрзалізниця» прокоментувала поломку експресу до «Борисполя» на наступний день після запуску

1074

На держпідприємстві запевнили, що всі пасажири експресу до аеропорту «Бориспіль» встигли на свої рейси

Про це повідомляє Zaxid.net

Всі пасажири рейкового автобусу, що курсує між Києвом та МА «Бориспіль», встигли на свої рейси в аеропорту. Про це повідомив голова ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Щодо ситуації з рейковим автобусом, який зробив вимушену зупинку з технічних причин. Всі пасажири встигли на свої рейси. Одного пасажира переєстрували на завтрашній рейс до Дохи. Укрзалізниця — приносить вибачення за незручності. Зараз вже нема затримок у графіку швидкісного сполучення до аеропорту Бориспіль», — повідомив Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

У прес-службі «Укрзалізниці» повідомили, що «поїзд 830 сполученням ст. Київ-Пасажирський — ст. Бориспіль-аеропорт о 11:58 на 19 км маршруту попросив допоміжний поїзд». Допоміжний поїзд був відправлений о 12:00.

«Про ситуацію, що склалась було оперативно повідомлено відповідні служби аеропорту «Бориспіль», щоб забезпечити посадку на рейси пасажирів, що перебували у поїзді», — повідомили в «Укрзалізниці» та перепросили за ситуацію, що склалася.

Причиною зупинки поїзда стала технічна несправність. «Укрзалізниця» також порадила, зважати на погодні умови та планувати свої поїздки завчасно.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини