Українці неймовірні – в рекордні терміни зібрали суму в 5 млн гривень для 11-річного Дениса Маголи

7134

На операцію хлопчику потрібно було зібрати 140 тисяч євро.

Родина 11-річного Дениса Маголи звернулась до редакції ТСН з проханням допомогти у порятунку дитини. У хлопчика – гостра мієлоїдна лейкемія. Півтора року тому в дитини діагностували цю зловісну недугу. Тоді лікування, здавалося б, допомагало, Денис знову пішов до школи. Та місяць тому у хлопчика стався рецидив. І тепер єдиний шанс на порятунок – трансплантація кісткового мозку. Клініка в Італії погодилася прооперувати Дениса. Та ціна для сім’ї хлопчика космічна – майже 160 тисяч євро.

Про це повідомляє ТСН

“Як я вилікувався, то сказав, що ніколи сюди більше не повернуся. А коли повернувся, я не хотів сюди іти, бачити це відділення”, – говорить Денис.

Це був найбільший страх хлопця – знову повернутися у лікарняні стіни. Місяць тому у дитини стався рецидив.

“Страшне слово рецидив. Важко. Він ходить, а я боюся, щоб не впав, бо тромбоцити дуже низькі. Сьогодні вже другий раз вливають їх. Дякувати Богу, є донори, які відгукнулися про допомогу”, – говорить мама Мар’яна Магола.

Єдиний шанс врятувати хлопчика – провести трансплантацію кісткового мозку.

“Якщо ми після двох блоків хіміотерапії не встигнемо впродовж місяця провести трансплантацію, то розвинеться наступний рецидив, який може не зреагувати на хіміотерапію і ми просто не встигнемо”, – зазначає завідувач відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Цимбалюк.

Клініка в Італії погодилася прооперувати хлопчика. Та на це потрібно майже 160 тисяч євро. Для батьків Дениса це нереальні гроші. Мама працює вчителем, батько на тимчасових ремонтних роботах.

Після виходу сюжету в ефір ТСН лише за годину і 10 хвилин глядачі переказали на рахунок мами хлопчика 2 мільйони гривень. Кількість переказів була настільки інтенсивною, що система не витримувала і декому просто не вдавалось зробити переказ одразу. Проте за вихідні дні небайдужі українці все ж продовжили поповнювати банківську картку мами Дениска і за кілька днів зібрали потрібні 5 мільйонів гривень.

“Ми батьки Дениска Маголи хочемо від щирого серця подякувати каналу “1+1”, які відгукнулися нам допомогти і всім небайдужим людям з усієї України, які відгукнулися і за такий короткий термін ми зібрали кошти на лікування нашого сина. Щиросердне усім спасибі, дякуємо за молитви, усім за допомогу, за телефонні дзвінки. Така підтримка була дуже неочікуваною, але ми дуже вдячні! Вчора Дениско сказав: “Мамо, мене знає уся Україна”. І тепер головне, щоб у нашого сина було все добре і він одужав!”, – каже мама Дениса.

Марічка Кужик

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини