Українці неймовірні: люди зібрали понад 6 мільйонів гривень для захисника Азовсталі Михайла Діанова

24117

Українці жваво відгукнулися на збір коштів на лікування Михайла “Піаніста” Діанова, воїна ЗСУ та захисника Маріуполя, який повернувся з російського полону з тяжкою травмою – на понівеченій правій руці не вистачало чотирьох сантиметрів кістки.

Менш ніж за добу на лікування захисника зібрали понад 6,5 мільйонів. Ціллю збору була сума 1,5 мільйони. 24 вересня збір закрили через численні спроби шахрайства, повідомила сестра воїна Олена Лаврушко.

Це світлина Михайла Діанова, опублікована 20 травня 2022 року:

Голова патронатної служби «Азова» Олена Толкачова розповіла «Українській правді», що всім звільненим воїнам надають медичну допомогу, багато хто почав відновлення та лікування.

«Стан наших військових просто шокуючий. Є випадки, коли родичі не можуть впізнати своїх рідних. Наші хлопці знесилені, контужені, дуже багато прихованих переломів та загострень різного ступеня хронічних хвороб», – повідомила вона.

Михайло потребує серйозного лікування. Критичну анорексію та поганий стан здоров’я виявили майже у всіх українських захисників, які повернулись з полону.

Цю світлину зробила у лікарні сестра Михайла Діанова. Так захисник Азосталі виглядає після перебування у чотирьохмісячному полоні:

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини