Українці мають заплатити податки на машини: вимоги хочуть посилити

1060

В Україні через підвищення мінімалки пропонують підвищити податок на машини. Його повинні платити власники “елітних авто”. Уже кілька років в Україні обговорюють можливість переглянути критерії для визначення “елітного авто”.

Зараз такими авто вважаються ті, що не досягнули віку 5 років і коштують не менш ніж 375 мінімалок (2,2 млн грн). Зі зростанням мінімальної зарплати кількість платників податку скорочується, – пише OBOZREVATEL.

Наприклад, за мінімальної зарплати в 4,7 тис. грн платити треба було за машини, вартість яких становить від 1,7 млн грн. У Кабміні пропонують, щоб податок на машини платили всі власники авто, ціна яких перевищує 200 мінімалок. Зараз це 1,2 млн грн. Розмір податку становить 25 тис. грн. Він сплачується раз на рік.

Українці повинні заплатити податки на машини: вимоги хочуть посилити

Президент Володимир Зеленський на своїй пресконференції анонсував податкову реформу в Україні. І хоч документ усе ще перебуває на погодженні Мінфіну, Кабмін уже встиг його затвердити. Найскандальніші нововведення стосуються підвищення ренти на залізну руду, втричі хочуть підвищити ставки екологічного податку. Однак деякі зміни можуть стосуватися й пересічних українців.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини