Український журналіст зізнався, що в анексованому Криму отримав російський паспорт

1305

Зараз чоловік намагається позбутись російського громадянства.

Уродженець Криму український журналіст і телеведучий Павло Казарін зізнався, що після анексії півострова отримав російський паспорт, бо планував залишатись на ньому, але згодом вирішив все ж перебратись на материкову частину України і позбутись російського громадянства.

Про це він сам написав на своїй сторінці в соціальній мереж, передає ТСНі.

“В кінці березня 2014 я отримав в Сімферополі російський паспорт. Анексія Криму вже завершилася. Вторгнення на Донбас ще не почалося. Сенцова ще не заарештували, а боїнг ще не збили. Деякі мої друзі покинули півострів одразу після захоплення. Інші – планували залишатися. Я схилявся до другого сценарію. На півострові жили батьки і я хотів бути поруч”, – зазначає Павло і доповнюючи, що в той час працював у Москві і планував повернутись до Криму.

Казарін переконує, що російський паспорт в пригоді йому не став, бо влітку він поїхав за отриманням українських документів, а коли російська агресія проявилась ще в арешті Сенцова, війні на Донбасі і збитті малазійського боінгу, то взагалі вирішив до Криму не повертатись і російські документи залишились у Сімферополі.

“Протягом останніх двох років я буду збирати довідки для виходу з російського громадянства. Прискорена процедура займає півроку – саме стільки в посольстві стануть розглядати твою заявку. Збір документів займає не менше. Особливо з урахуванням того, що виписуватися з кримської квартири і отримувати довідку про відсутність податкових заборгованостей перед російським бюджетом доводиться віддалено. На все це у мене пішло місяців дев’ять”, – розповідає журналіст.

Я планировал написать этот пост чуть позже, но могу и чуть раньше В конце марта 2014-го я получил в Симферополе…

Gepostet von Павел Казарин am Freitag, 12. Juni 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини