Український військовий виконує пісню “Ой, у лузі червона калина” (відео)

2155

Користувачів соцмережі Facebook вразило дивовижне виконання українським десантником гімну Січових стрільців “Ой у лузі червона калина”.

Відео опублікували на сторінці спільноти “З Україною в серці” в Facebook.

В ролику військовий надзвичайно сильним і красивим голосом виконує пісню, яку вже понад  століття співають в українському війську.

“Ой у лузі червона калина” в 1914 році стала гімном Українських січових стрільців. Згодом її співали і в підрозділах УПА. Цю пісні співали також і депутати Верховної Ради, коли 24 серпня 1991 року після проголошення незалежності заносили жовто-блакитний прапор в залу парламенту.

Користувачі соцмереж були вражені таким чудовим виконанням нашим захисником патріотичної пісні.

“В шоу – бізнесі на сцені стільки бездарі, а такий голос відправили на війну. Поверніть людям таланти. Його місце на великій сцені, а люди навіть його імені не знають! Дякуємо тобі, козаче! Божого тобі благословення і благополучного повернення з перемогою! Молимось за вас всіх! Повертайтеся живими! А нашій владі ганьба!” – пишуть в мережі.

“Молодець! Дуже сильний голос, я пишаюся нашими героями. Це дійсно золотий голос України. З такими героями перемога буде за нами. Наші хлопці не здаються тому, що вони – справжні козаки. Україна переможе! Нехай Бог збереже наших героїв. Повертайтесь живими. Слава Україні! Слава нашим героям!” – додали користувачі.

Червона калина.

Що тут скажеш? Слава Україні!

Gepostet von Український інформаційний простір am Dienstag, 14. August 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини