Український легкоатлет встановив юніорський світовий рекорд в метанні молота

1036

Третій день чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики у Дьйорі (Угорщина) приніс Україні дві медалі і найкраще світове досягнення серед юнаків.

Про це повідомляє НОК України, пише Zaxid.net.

Як розповіли у відомстві, Михайло Кохан у першій спробі відправив молот, як з’ясувалося згодом, на недосяжні для решти суперників 83,74 метри. У другій – на 86,60 метрів, а у третій і взагалі на 87,00 метрів. За цю позначку, крім Кохана, молот метав лише угорець Бенце Халас. Сталося це 31 травня 2014 року у Баку, коли він показав 87,16 м.

У заключній спробі Кохан метнув снаряд на 87,82 метри і до «золота» юнацького чемпіонату Європи додав найкраще досягнення у світі.

Ukraine's Kokhan smashes U18 World Record

Myhaylo Kohan of Ukraine dominates the Men's Hammer and throws a U18 World Record of 87.82m to take gold at the European U18 Athletics Championships.

Gepostet von European Athletics am Samstag, 7. Juli 2018

“Я на сьомому небі від щастя! Я так наполегливо працював задля того, щоб встановити світовий рекорд, і мені це вдалося. Попереду у мене юніорський чемпіонат світу і юнацькі Олімпійські ігри” – розповів Кохан.

Крім того, до шістки найсильніших увійшов ще один українець. Богдан Потрус спробою на 74,86 метрів забезпечив собі п’яте місце.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини