Нідерландський телеканал оголосив про наміри зняти фільм про Карпати

1530

Згідно із задумом, стрічка допоможе показати світові красу і туристичні можливості українських Карпат

Нідерландський телеканал Silence TV впродовж літа зніматиме семисерійний фільм про Карпати. Як повідомила прес-служба облдержадміністрації, їх листом про це поінформував керівник проекту Вітаутас Балтрушайтіс, пише Zaxid.net.

«Фільм буде знято у цікавій і специфічній манері. Це не буде документальне чи пізнавальне кіно, а – фільм для відпочинку та насолоди. Серіал розповідатиме про природні цікавинки краю», – йдеться в повідомленні.

Згідно з режисерським задумом, кінострічка максимально передаватиме звуки природи у поєднанні із музикою для відпочинку, покаже красу карпатських гір, водоспадів, тварин. Це допоможе показати світові українські Карпати, про які, за їхніми словами, є мало інформації, а також пропагувати туристичні можливості України.

Зазначається, що наразі керівники проекту отримали понад 60 відсотків бюджету на фільм у нідерландських спонсорів та замовників. Однак вони продовжують шукати спонсорів для фінансування стрічки, а також гідів, які добре орієнтуються у горах.

Повідомляється також, що Silence TV має змогу транслювати кіно для 25 мільйонів глядачів.

До слова, у березні цього року Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення внесла канал Silence TV до переліку іноземних програм, мовлення яких дозволено на території України.

Канал транслюється 24 години на добу, мова – англійська. Зазначається, що тематика мовлення – це телебачення без агресії та поганих новин.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини