Українські захисники із САУ Gepard збили ворожу ракету: вражаюче відео

934

Збройні сили України успішно відбили атаку країни-агресора Росії. Вони збили ворожу ракету. Це вдалося зробити за допомогою німецьких зенітних самохідних установок Gepard, які нещодавно прибули до нашої країни.

Відповідне відео з’явилося в Telegram. На кадрах показаний політ ракети та її ліквідація, – пише Оbozrevatel

Українські захисники засікли крилату ракету в полі й там її знищили. У ролику чітко видно, як снаряд супротивника вибухає у повітрі, а потім падає на землю.

Як відомо, нещодавно Берлін анонсував передання Україні семи зенітних самохідних артилерійських установок Gepard. На цей момент 30 таких САУ було поставлено із запасів виробника KMW.

Українські захисники із САУ Gepard збили ворожу ракету: вражаюче відео

Gepard вважають одними з найкращих у своєму класі. Їхня розробка почалася в 1960-х роках. Після цього протягом тривалого часу вони були основним елементом ППО низки європейських країн.

САУ уражає цілі на відстані від 100 м до 4 км. Екіпаж складається всього із 3 осіб: водій, командир і навідник.

В Україні такі комплекси прикривають важливі об’єкти інфраструктури від атак гелікоптерів і літаків на малих та надмалих висотах.

Установка базується на шасі танка Leopard 1. На башті, здатній здійснювати повний оберт, установлені дві 35-мм гармати Oerlikon KDA та два радари, які визначають ціль на відстані до 15 км.

Основний боєкомплект САУ 320 снарядів для ураження повітряних цілей. У магазині є 20 снарядів для наземних цілей. Темп вогню кожної гармати – 550 пострілів за хвилину. Усього – 1100 пострілів по цілі.

Ще Gepard здатний працювати за умов інтенсивної радіоелектронної протидії противника. Крім того, в модифікації ЗСУ 1 А2 є цифровий комп’ютер, який здатний приймати дані з інших РЛС, тобто бачити ціль поза своєю зоною.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини