Українські військові закріплюються на рубежах біля Вербового, росіяни – в обороні

237

Сили оборони закріплюються біля Вербового, що в Запорізькій області. Українським воїнам потрібно закріпитися, щоб продовжити рухатися вперед.

Водночас російські військові біля Вербового перебувають в обороні. Про ситуацію у районі Вербового, де ЗСУ прорвали оборону ворога, розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун. – пише 24 канал.

Росіяни намагаються відбити втрачені позиції

Штупун пояснив, що Сили оборони повинні закріпитися для того, щоб могли рухатися вперед, а ворог своєю чергою не завдав удару десь у фланг і не проломив оборону українських військ.

Щоб ми могли рухатися вперед, ми повинні добре закріпитися, щоб, не дай Боже, ворог не вдарив нам десь у фланг, або не проломив нашу оборону і не зайшов з іншого боку, щоб для наших військ, які наступають, не було проблем,
– розповів речник.

За його словами, російські військові в районі Вербового стоять в обороні. Також окупанти намагаються відбити втрачені позиції.

“Інколи намагаються відволікати нас від наступу своїми вилазками, це досить невеликі групи, зазвичай, без техніки. Але ворог намагається відбити свої позиції, то зліва, то справа”, – зазначив Штупун.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини