Школярі на уроках дивитимуться українські фільми

25147

У школах вчителі показуватимуть учням українські документальні та художні фільми. Тема кінострічки збігатиметься з темою уроку. Відповідний меморандум про співробітництво підписали міністерство освіти на науки, міністерство культури та “Українська кіноасоціація”.

Права на використання фільмів під час уроків Мінкульт передаватиме Міносвіти. Стрічки публікуватимуть на спеціальному електронному порталі, пише Український інтерес.

На думку міністерки освіти Лілії Гриневич, використання цікавого та якісного українського продукту в навчанні мотивуватиме дітей. У такий незвичний спосіб діти ознайомляться з культурним продуктом і при цьому вивчать тему уроку.

Здебільшого, фільми розповідатимуть про історичні події України та про культуру нашої країни. У Мінкульті зазначають, що демонстрація фільмів має також привчити любити Україну, поважати її історію та культуру. Зокрема, міністр Євген Нищук згадав фільми “Захар Беркут” за твором Івана Франка, “Ціна свободи” про журналіста, який відкрив світу правду про Голодомор та “Олекса Довбуш”, що розповідає про борця за свободу України.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини