На ЧС-2019 із зимових видів спорту параолімпійська збірна України посіла перше місце, здобувши 42 медалі

4052

Національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту стала найкращою на чемпіонаті світу.

Українська команда здобула 42 нагороди – 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей.

У всі змагальні дні українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць,пише 24 канал з посиланням на Національний комітет спорту інвалідів України.

В останній день змагань українські спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. ​

Зазначимо, що чемпіонат світу відбувався у канадському місті Принс-Джордж.

Українська команда вже повернулася на Батьківщину, де їх зустріли рідні та вболівальники.

Щойно, разом з президентом Національного паралімпійського комітету України В.М.Сушкевичем, співробітниками НКСІУ і…

Gepostet von Микола Даневич am Dienstag, 26. Februar 2019

Сьогодні Міжнародний аеропорт "Бориспіль" щиро вітає Чемпіонів! Наша гордість – Національна збірна спортсменів-паралімпійців, виборола першість на чемпіонаті світу із зимових видів спорту. Лідерство у командному заліку, 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей – наші спортсмени виклалися по максимуму. Приклад цих 29 чемпіонів неймовірно надихає! Бажаємо нових визначних перемог! #ILOVEKBP