Українська легкоатлетка зійшла на п’єдестал на етапі “Діамантової ліги”

1093

У Стокгольмі відбувся третій етап найрейтинговішої всесвітньої серії легкоатлетичних змагань на відкритому повітрі “Діамантова ліга”.

Українська спортсменка Юлія Левченко взяла “срібло” на стрибках у висоту з результатом 1,9 метра. Аналогічний результат був у шведки Еріки Кінсі, але та поступилася українці за спробами – пише Український інтерес

Результат українки Ярослави Магучіх, яка перемогла на етапі змагань в Досі, цього разу став четвертим – 1,83 метра. Перемогу у цій категорії здобула Марія Ласіцкене – 1,92 метра – вона виступає під нейтральним прапором.

“Діамантова ліга” заснована 2010 року Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. Цьогоріч – ювілейний десятий сезон, який складається з 14 етапів.

У 2019 році регламент передбачає переможців в 32 дисциплінах – по 16 чоловіків та жінок, яких розподіляють по 14 змаганнях.

Щоб дістатися до фіналу, спортсмени заробляють очки в перших дванадцяти змаганнях. На кожному етапі легкоатлети отримують призові – від десяти тисяч доларів за перше місце до тисячі за восьме.

Переможці фінального етапу, який цьогоріч відбудеться 6 вересня у Брюсселі, отримають п’ятдесят тисяч доларів винагороди, звання “Чемпіон Діамантової ліги” та відзнаку “Діамантовий трофей”.