Українська дзюдоїстка виграла турнір серед спортсменів із вадами зору

1248

У Ташкенті (Узбекистан) відбувся Міжнародний турнір з дзюдо, на якому змагалися спортсмени з вадами зору. Переможницею стала дзюдоїстка із Запоріжжя Інна Черняк – нинішня чемпіонка світу та Європи у ваговій категорії до 52 кг, повідомляє My.ua.

На змаганнях в Узбекистані українка впевнено перемогла суперниць з Алжиру, Азербайджану та Канади. Щоб здолати останніх двох, нашій спортсменці знадобилося менше хвилини – лише 46 та 44 секунди відповідно.

Цікаво, що татамі Ташкенту стало успішним не лише для Інни, а й для її сестри-близнючки Марини Черняк, яка напередодні отримала бронзову медаль турніру серії Гран-прі в змаганнях дзюдоїстів-олімпійців.

Для Марини це вже третя нагорода на таких турнірах у 2019 році. У січні спортсменка здобула “срібло” в Тель-Авіві, а в липні виграла “бронзу” в Будапешті.