Українська діаспора в США оголосила голодування на підтримку Сенцова

1219

Український конгресовий комітет Америки ініціював проведення одноденного голодування на підтримку вимог ув’язненого українського режисера Олега Сенцова звільнити політв’язнів в РФ.

© М. Почуєв/ТАСС

Про це повідомляється в офіційному листі-зверненні УККА, пише “Укрінформ“.

“Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), найбільший представницький орган для 1,5 млн американців українського походження, закликає українсько-американську спільноту та наших друзів по всьому світу висловити свою солідарність з Олегом Сенцовим, взявши участь у одноденному голодуванні в середу, 13 червня, напередодні Кубку світу ФІФА в Росії”, – зазначається у зверненні.

Організовуючи день голодування 13 червня, українська громада має намір “поширити меседж” Олега Сенцова, який вимагає звільнення всіх українців, ув’язнених в Росії за політичною мотивацією. У цьому зв’язку в УККА зауважили, що українські громади в Канаді й Австралії також підтримали цю акцію публічними заявами.

Як підкреслили в Організації, це не перший захід, який привертає увагу американської спільноти та державного керівництва до ув’язнення в Росії Олега Сенцова та понад 60-ти інших бранців Кремля. Зокрема, 1 червня УККА адресував листа про це президентові США Дональду Трампу та лідерам американського Конгресу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини