“Я не можу не писати”: відійшов у вічність заслужений журналіст України

1343
Фото: Газета "День"

Журналіст боровся з важким захворюванням У суботу, 9 червня, відійшов у вічність заслужений журналіст України Віталій Семенович Княжанський.

Фото: Газета “День”

Про це повідомляє Styler з посиланням на газету “День“.

Пішов з життя заслужений журналіст України, оглядач економічного відділу газети “День” Віталій Княжанський. Віталію Семеновичу було вже більше 70 років.

Відомо, що він пережив п’ять місяців боротьби з важкою хворобою.

Свою журналістську кар’єру Княжанський почав більше 50 років тому в Горностаївському районі Херсонської області, в газеті “Сільські вісті”.

У газеті “День” Віталій Княжанський пропрацював майже 22 роки, практично з дня її заснування. По праву вважався одним з найавторитетніших економічних журналістів в Україні. Його спеціалізацій були енергетика і енергоринки.

У 2005 році отримав почесне звання заслуженого журналіста України.

“Я отримав нагороду від влади, яку постійно критикую. І це – добра ознака”, – жартував Віталій Семенович.

Колеги розповідають про нього, як про дуже працьовиту людину. Навіть перебуваючи в лікарняній палаті, Віталій Семенович готував статті, вносив правки і записував коментарі.

“Він говорив: я не можу не писати, коли мого прізвища немає в газеті, я буквально хворий. Ця самовідданість дуже багато значить, але, на жаль, не все може перемогти”, – розповіла головний редактор газети “День” Лариса Івшина.

Прощання з Віталієм Княжанским відбудеться 12 червня о 14.00 в Київській міській клінічній лікарні № 10 (проспект Голосіївський, 59Б)

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини