Українська біатлоністка перемогла на Кубку Австрії

1399

Українська біатлоністка Олена Підгрушна у суботу, 4 січня, завоювала золоту медаль Кубка Австрії, що відбувався у місті Хохфільцені.

Результат пошуку зображень за запитом "Олена Підгрушна"

Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Зазначається, що в перший день змагань влаштували суперкоротку індивідуальну гонку – п’ять кіл по одному км і 15 секунд штрафу за кожен промах.

Олена Підгрушна жодного разу не промахнулася і випередила австрійку Катаріну Іннергофер на 5,5 секунди. Третьою стала також представниця Австрії Дуня Здоуц.

У перегонах взяли участь ще дві українські біатлоністки: Валентина Семеренко з двома промахами фінішувала дев’ятою, а Віта Семеренко із хвилиною штрафу закінчила гонку на 10-й позиції.

Українки виступають на Кубку Австрії в межах підготовки до наступних етапів Кубка світу і Кубка IBU.

Четвертий етап Кубка світу з біатлону відбуватиметься з 9-го до 12 січня в німецькому Обергофі.

Нагадаємо, українські біатлоністи вибороли «срібло» на Різдвяній гонці в Німеччині.