Українка розповіла, як відкрила салон краси у Варшаві

1397

Українка Дарина Кочерженко відкрила у Варшаві власний салон краси “Cut It” (“Відріж Це”).

До переїзду у Польщу вона працювала 11 років у престижному салоні в Києві. Потім її роботодавець запропонував відкрити бізнес у Варшаві, на що вона погодилася.

“Я хотіла створити комфортну атмосферу для своїх клієнтів, 80% яких розмовляють українською і російською мовами. Я люблю свою професію, але не люблю, коли мені вказують, що я маю робити, тому й вирішила відкрити свій власний бізнес”, – розповіла дівчина українській газеті у Польщі “Наше слово”.

Із оформленням документів допоміг бізнес-інкубатор – організація, яка консультує підприємців-початківців, допомагає розвивати свою справу.

До переїзду у Польщу вона працювала 11 років у престижному салоні в Києві. Потім її роботодавець запропонував відкрити бізнес у Варшаві, на що вона погодилася.

“Я знаю людей, кому ці компанії дуже допомогли, хоч мій особистий досвід не до кінця позитивний. Мінус у тому, що бізнес-інкубатор оформляє договір, який не дуже надійний. Ніби ти працюєш легально, але на підставі цього договору, наприклад, важко зробити Карту побуту, та й банки не дають кредитів”.

Найважче, з словами дівчини, було знайти потрібне приміщення для салону. У Польщі власники неохоче винаймають іноземцям площу. Оскільки оренда була “надто високою і нерентабельною, а кількість клієнтів не така вже й велика”, через рік салон закрили.

Зараз українка тримає власний салон краси, який розташований у старій кам’яниці на одній із центральних вулиць – Маршалковській. Її команда складається з перукарів, адміністратора, бухгалтера і менеджера соціальних мереж. Усі вони українсько- і російськомовні. Дарина часто бере участь у fashion-зйомках для журналів з усього світу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини