Українка Катерина Бех стала чемпіонкою Європи в спринті

902

У четвер, 12 березня, в австрійському Гохфільцені в межах юніорського чемпіонату Європи відбулася спринтерська гонка. Українка Катерина Бех, яка в 2019 році виграла два “золота” на юніорському чемпіонаті світу, цього разу стала чемпіонкою Європи, пише “Біатлон”.

Про це повідомляє: Український інтерес

Із перших метрів дистанції наша спортсменка включилася в роботу та показала гарний результат. Після чистої стрільби лежачи Бех окупувала першу позицію, яку так і не віддала аж до фінішу. Не завадив промах на другому рубежі – це штрафне коло Катерина із легкістю компенсувала на дистанції. Бех показала найкращі результати – на пів хвилини швидше, ніж у найближчої суперниці.

Компанію українці на п’єдесталі пошани склали француженка Лаура Буко й росіянка Анастасія Шевченко.

Що стосується інших українок, то Анастасія Рассказова пробігла два штрафних кола і посіла 24 місце, а Юлія Городна і Оксана Москаленко не закрили по три мішені і опинилися за межами топ-40.

До речі, недавно відбулася церемонія нагородження переможців щорічної всеукраїнської премії “Герої спортивного року”. “Сенсацією року” визнали виступ Дмитра Підручного – український біатлоніст на чемпіонаті світу в Естерсунді сенсаційно завоював золоту медаль у гонці переслідування.