Україна здобула ще два «золота» та дві «бронзи» на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині

1339

Українські легкоатлети Ярослава Магучих та Михайло Кохан здобули «золото» на Юнацькій Олімпіаді, що триває у Буенос-Айресі.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет (НОК) України, золоті медалі за підсумком двох днів змагань спортсмени дістали у дисциплінах «стрибки у висоту» та «метання молоту».

«З найкращим результатом 1,92 м на першому етапі і особистим рекордом 1,95 – на другому, 17-річна спортсменка з Дніпра здобуває золоту медаль ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор», –повідомили у НОК.

Михайло Кохан отримав золоту нагороду за метання молоту з результатом у 85,14 м, з великим відривом випередивши срібного призера, болгарина Валентина Андрєєва.

Михайло Кохан
Михайло Кохан, фото Lukas Schulze for OIS/IOC

Також українські спортсмени Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей стали бронзовими призерами у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці.

«У цьому виді спорту вперше розігрувалися нагороди під час Юнацьких Олімпіад. Тож наші спортсмени увійшли в історію!», – наголосили в НОК.

Плохотнюк та Мадей – бронзові призери Олімпіади

Вибороли бронзу, але хочуть більшого! Дарья Кузнецова (Darya Kuznetsova) поспілкувалась з Дариною Плохотнюк та Олександр Мадей – бронзовими призерами у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ЮОІ-2018 в Буенос-Айресі.

Gepostet von UA: СПОРТ am Montag, 15. Oktober 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини