Україна здобула розгромну перемогу у Лізі націй

791

Збірна України з футболу здобула свою перемогу у 2-му турі групи 1 дивізіону B Ліги націй. Підопічні Олександра Петракова у номінально домашньому матчі на міському стадіоні “Відзев” у польському Лодзі з розгромним рахунком 3:0 обіграли команду Вірменії.

Україна з перших хвилин захопила центр поля, впевнено перепасовуючись, але без небезпечного поступу до воріт суперника. Вірмени виставили великі сили в обороні, що створювало величезні труднощі із загостренням ситуації.

Перший шанс у “жовто-синіх” виник на 7-й хвилині. Зінченко протягнув м’яч флангом і віддав точно на Яремчука. Форвард “Бенфіки” бив із лету, але Давид Юрченко ногами встиг відбити круглий снаряд.

До 15-ї хвилини збірна України влаштувала справжній штурм. Чудова динаміка у русі м’яча та передачах, створювала перевагу над суперником.

Гості зробили ставки на контрвипади, що не створювало особливих складнощів для нашого захисту. Збірна України щораз намагалася “закидушками” з флангів знайти своїх форвардів у воротарському майданчику, проте успіху це не приносило.

Компактна захисна дія футболістів з Вірменії змушувала гравців з України розтягувати їх оборону за рахунок швидкого контролю м’яча, а далі демонструвати індивідуальну майстерність та домашні комбінації.