Україна сенсаційно обіграла Італію та достроково вийшла до плей-оф Євробаскету-2022

663

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула свою третю перемогу на чемпіонаті Європи 2022 року. Команда Айнарса Багатскіса у третьому турі групового етапу сенсаційно обіграла одних з господарів турніру італійців – 84:73, забезпечивши собі вихід до плей-оф.

Гра розпочалася дуже нервово. Гравці обох команд припускалися багатьох помилок, що вилилося в малорезультативний баскетбол. За перші п’ять хвилин суперники на двох набрали лише 14 очок, передає Обозреватель.

Старт другого періоду буквально вивів із себе тренера Багатскіса. За короткий період йому довелося брати два тайм-аути, аби сколихнути своїх підопічних, які відпустили суперників на 10 пунктів. Латвійський фахівець влаштував справжнього прочухана своїм гравцям, що вплинуло на дисципліну на майданчику. У результаті до великої перерви на табло було -4 не на нашу користь.

Друга половина стала продовженням закінчення першої. Українцям вдавалося чудово грати на своєму щиті та не давати італійцям швидко переходити з оборони в атаку. До того ж “жовто-сині” змушували опонентів багато фолити, а лідери команди Іссуф Санон та Святослав Михайлюк почали збирати очки у проходах.

На вирішальну чверть команди вийшли з рівним рахунком – 57:57. Українці продовжили максимально ускладнювати господарям можливість атак, що призвело до нашого ривка 13:2. Це змусило команду Італії неймовірно нервуватися.

Кінцівка зустрічі перетворилася на торжество української дисципліни. Наші хлопці довели гру до перемоги. Свій наступний поєдинок збірна України проведе 6 вересня із Грецією. Початок – о 18:00 за київським часом.