Україна опинилася у топ-10 пісень “Євробачення-2021” за переглядами на YouTube

319

Організатори конкурсу підбили підсумок за травень.

Організатори міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2021” підвели підсумок за травень та назвали найбільш популярні відео з виступами учасників на YouTube, передає ТСН.

Зазначимо, що Україна та її представники, гурт Go_A у цьому списку також опинилися і посіли друге місце. Цікаво, що колектив зі своєю піснею “ШУМ” також встановлював рекорди на музичних сервісах iTunes і Apple Music. А на Spotify пісня GO_A посіла перше місце у рейтингу світових трендів.

На 10 місці за кількістю переглядів опинився гурт з Ісландії Daði og Gagnamagnið. Колектив так жодного разу наживо і не виступив, бо на початку конкурсу хтось з учасників колективу підхопив коронавірус. Тож їхній виступ показували у запису.

Ну а на першому місці опинилися італійці, гурт Måneskin з піснею Zitti E Buoni. Саме вони й перемогли на “Євробаченні-2021”, а їхній соліст Даміано Давид став світовим секс-символом.

Також у лідерах за переглядами на YouTube Кіпр, Франція, Азербайджан, Росія, Сербія, Фінляндія, Швейцарія.

Нагадаємо, що днями організатори конкурсу “Євробачення-2021” показали резервні записи виступів учасників конкурсу. Так, ще в листопаді минулого року вигадали спосіб, як конкурсантам виступити, якщо закриють кордони через коронавірус. Тоді представники записали у себе вдома виступи наживо. Запис відбувався в реальному часі, як це було б на конкурсі, без внесення будь яких змін до вокалу або будь якої частини самого виступу після запису.