Україна може дістати навіть до Сибіру: в Financial Times після “бавовни” на аеродромах РФ розповіли про нові можливості ЗСУ

1435

Україна більше не має обмежень на відстань для ударів по території РФ. Незабаром вони можуть досягти цілей навіть у Сибіру.

Про це пише британська газета Financial Times, посилаючись на радника української влади з питань оборони. За його словами, українські удари зможуть долати відстань більш ніж 1000 км від кордону, – пише Оbozrevatel

“Атаки повторюються. У нас немає обмежень щодо дальності, і незабаром ми зможемо вразити всі цілі на території Росії, у тому числі в Сибіру. В Україні ми знаємо, як важко захищатись від таких атак із повітря. Незабаром і Росія не матиме безпечних зон”, – сказало джерело видання.

Україна може дістати навіть до Сибіру: в Financial Times після ''бавовни'' на аеродромах РФ розповіли про нові можливості ЗСУ

Як пише Financial Times, цього тижня Україна продемонструвала, що може завдавати дальніх ударів без західного обладнання, запустивши власні дрони, які вразили три військові бази в глибині РФ. Одна з них розташована всього в 160 км від Москви.

Представники міністерства оборони України та аналітики сказали виданню, що такі атаки є частиною нової тактики, мета якої – зірвати військове планування РФ і розбурхати громадськість, показавши, що ніде не є безпечно.

Водночас Київ публічно не взяв відповідальності за удари і багато деталей операції досі залишаються недоступні для громадськості.

“Але що відрізняє останні удари України, то це їхня дальність і те, що вони пробили російську систему ППО і вразили стратегічні військові бази, які раніше вважалися невразливими”, – пише газета.

Україна може дістати навіть до Сибіру: в Financial Times після ''бавовни'' на аеродромах РФ розповіли про нові можливості ЗСУ

Примітно, що інша газета Washington Post (США) навела слова “високопоставленого українського чиновника”, який заявив, що атаки на аеродроми в Росії нібито здійснили українські безпілотники.

“Це були українські безпілотники – дуже успішні, дуже ефективні. Росіяни посіяли насіння гніву і вони пожнуть бурю”, – цитує видання свого співрозмовника.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини