УДАР і Кличко перемагають на виборах в Києві – соцдослідження Центру Разумкова

411

Чинний мер Києва Віталій Кличко і його партія УДАР є беззаперечними лідерами електоральних симпатій жителів столиці.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження Центру Разумкова, – пише apostrophe.

“Якби найближчим часом відбувалися вибори Київського міського голови, найбільшу підтримку виборців на них здобув би чинний мер Віталій Кличко – за нього готові проголосувати 36% всіх опитаних, або 41% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосувати”, – йдеться в повідомленні.

На другому-третьому місцях за рівнем електоральної підтримки – Андрій Пальчевський (відповідно 8% і 9%) і Олександр Попов (відповідно 7% і 8%). Далі йдуть Ірина Верещук (відповідно 5,5% і 6%) і Сергей Притула (відповідно 5% і 5,5%).

Тим часом за “УДАР Віталія Кличка” готові проголосувати 17% всіх опитаних, або 20% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за яку партію голосувати.

За партію “Слуга народу” готові проголосувати відповідно 13% і 15%, за партію “Опозиційна платформа – За життя” – відповідно 10% і 11,5%, за партію “Європейська солідарність” – відповідно 9% та 11%, за партію “Перемога Пальчевського” – відповідно 6% і 7%, за ВО “Батьківщина” – відповідно 5% і 5,5%, за партію “Сила і честь” – відповідно 5% і 5,5%.

Рейтинг всіх інших партій не перевищує 5%.

Опитування проводилося 24 липня – 2 серпня в Києві, опитано 2019 осіб віком від 18 років і старше, похибка не більше 2,3%.