Учениця “Оптіми” стала призеркою юніорського чемпіонату світу з художньої гімнастики

421

Українці навіть у сьогоденних реаліях вражають своїми здобутками. Так, 9-класниця дистанційної школи “Оптіма” стала срібною призеркою юніорського чемпіонату світу з художньої гімнастики.

Як повідомляють представники дистанційної школи “Оптіма”, це не перше досягнення учениці. Таїсія протягом 2022 – 2023 навчального року взяла участь у 9 міжнародних змаганнях з художньої гімнастики, де здобувала почесні перші місця. Тепер же 9-класниця виборола срібну медаль на юніорському чемпіонаті світу з цього виду спорту, – пише 24 канал.

Дівчинка, яка професійно займається художньою гімнастикою, вже є кандидаткою в майстри спорту.

У дистанційній школі “Оптіма” щиро пишаються талантами й досягненнями наших учнів. Ми раді, що надаємо можливість здобувати високоякісну освіту й розвивати таланти навіть у світовому спорті! – прокоментували представники “Оптіми”.