У зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відео

739

У Києві помітили чаплю велику білу в парку Перемоги – величний птах прогулювався по покритій снігом землі, на льоду біля водойми влаштував “риболовлю”, добуваючи для себе їжу. Пернатого гіганта зняла на відео мешканка столиці, і поділилася кадрами в мережі.

Ролик опублікований у Facebook-групі “Птахи України”, – пише РБК-Україна.

Потрібно сказати, що візит великої чепури до Києва взимку став приємною несподіванкою, і таке можна спостерігати зовсім не часто. І хоча нещодавно ці великі водно-болотні птахи активно гніздилися в Чорнобильському заповіднику в очеретяних заростях гирла річки Прип’ять, але переліт до столиці – таки рідкість.

Взагалі гніздяться білі чепури(Ardea alba) майже на всій території України, а зимують зазвичай в Придунайському регіоні та деяких районах Криму.

Тепер перелітного великого птаха зустріли в січні й у Києві. Чапля (чепура) полювала за дрібною рибкою в парку в Дніпровському районі, що розташований між станцією метро “Дарниця” і Воскресенкою.

У зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відеоУ зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відео

Біла чапля ловить рибу в київському парку в січні (фото: скріншот з відео facebook.com/fraulein.bi)

“Чепура велика. Парк Перемога, Київ. 27.01.22”, – підписала відео киянка Ірина Олександрівна.

Великі білі чепури мешкають біля різних водойм як на морському узбережжі, так і всередині континенту: на заболочених низовинах, заплавах і берегах річок, прісних і солоних озерах, естуаріях і мангрових заростях. Крім того, птаха можна побачити на сільськогосподарських угіддях, відкритих полях, рисових посадках і вздовж дренажних канав.

Полює чапля на мілководді або на суші. Раціон складають жаби, змії, риба, річкові раки, дрібні гризуни, цвіркуни, коники та інші комахи.

У зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відеоУ зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відеоУ зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відеоУ зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відеоУ зимовому київському парку помітили велику білу чаплю: приголомшливе відео

Біла чепура в Києві в парку “Перемога” в січні (фото: скріншот з відео facebook.com/fraulein.bi)

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини