У звільненому Лимані знайшли велику братську могилу: серед похованих цілі сім’ї та діти

1381

1 жовтня захисники України звільнили місто Лиман, що на Донеччині. Після цього у місті знайшли дві могили масових поховань місцевих жителів.

У звільненому Лимані знайшли велику братську могилу

Так, за словами Павла Кириленка, у Лимані наразі відомо про два поховання. Одне з них налічує близько двох сотень могил, а інше – точну кількість ще доведеться встановити, передає 24 канал з посиланням на Радіо Свобода.

За попередньою інформацією, перше місце поховання – це одиночні могили, де поховані цивільні. На іншій ділянці – братська могила, у якій, за оперативними даними, можуть бути як військові, так і цивільні.

Зараз правоохоронці досліджують ці місця і невдовзі приступлять до процесу ексгумації.

Знайшли чергову братську могилу українців. На цей раз у Лимані. Попередньо 180 тіл. Подекуди поховані поряд цілі сім’ї. Є діти 2019 та 2021 років народження,
– розповів кореспондент Донбас Реалії Єгор Логінов.

Наразі усіх просять утриматися від коментарів щодо кількості похованих людей та причин їхньої смерті до остаточних висновків експертів.

Крім того, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що у звільненому Лимані правоохоронці виявили тіла 60 загиблих, з яких ідентифіковано половину. Процес ще триває.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини