У ЗСУ розповіли, чи критична ситуація у Бахмуті: “Це – найжорстокіший та найагресивніший напрямок”

503

Окупанти безперервно атакують позиції ЗСУ в Бахмуті.

На Бахмутському напрямку зараз тривають найзапекліші бої. Туди росіяни підтягнули резерви та постійно атакують позиції ЗСУ, проте Сили оборони протистоять ворогу.

Про це сказав речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в етері “24 каналу”, – пише ТСН.

“Сьогодні Бахмут – це найжорстокіший напрямок та найагресивніший. Ворогу туди вдалось підтягнути найбільше резервів. Там діє ПВК “Вагнер”, як найбільша ударна сила. А тому там йдуть позиційні бої та лінія фронту вигинається. Але надкритичного там нічого немає. Командування відслідковує процес та реагує на кожен крок ворога, навіть якщо є просування: вибудовується лінія оборони, наноситься удар, щоб унеможливити їм пройти далі. Головною ціллю наступу є вихід у тил ворога або охоплення ворога та змушення його здатись. Цього вони не досягнули. Процес тяжкий, але контрольований. За кожне просування у ворога є величезні втрати. Ми контролюємо свої позиції та вирівнюємо лінію фронту”, – пояснив Череватий.

Ситуація у Бахмуті

Російські окупанти постійно атакують український Бахмут та нещадно обстрілюють місто, стираючи його з лиця землі.

Американський Інститут вивчення війни (ISW.) вважає, що ситуація навколо міста Бахмут на Донеччині залишається напруженою. Нещодавні заяви про те, що Росія захопила Бахмут 27 і 28 листопада, не передвіщають неминуче оточення міста Росією.

Командування РФ не жаліє людей і техніку, щоб продемонструвати хоч якийсь результат на фронті. Наразі найважча ситуація на фронті, як і в попередні місяці – в Донецькій області, в районі Бахмута та Авдіївки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини