У захисній масці та оверсайз-костюмі: Тіна Кароль готується до прямого ефіру “Танців з зірками”

655

Вже сьогодні, 6 вересня, відбудеться другий прямий ефір шоу “Танці з зірками”. Ведучі Тіна Кароль та Юрій Горбунов разом з учасниками вийшли на паркет для генерального прогону

Співачка на репетиції постала в захисній масці та в оверсайз-костюмі, передає 24 канал.

Один з найграндіозніших проєктів цієї осені збере глядачів перед екранами вже сьогодні о 21:00. До другого прямого ефіру залишились лічені години. Одна з учасниць шоу “Танці з зірками” в інстаграм-сторіс показала, як старанно відточують рухи колеги під час генерального прогону. У кадр потрапили й ведучі Тіна Кароль і Юрій Горбунов.

Для репетиції попзірка обрала темно-зелений оверсайз-костюм, який складався зі штанів та сорочки з легкої тканини. Вбрання Тіна Кароль доповнила чорними босоніжками з гострим носком на шпильці. Волосся співачка зібрала у низький пучок, а обличчя без макіяжу приховала за захисною маскою.

Схоже, Тіна Кароль та учасники “Танців з зірками” у доброму гуморі перед стартом прямого ефіру. Поряд з артисткою постав і Юрій Горбунов. Він також одягнув захисну маску, а для репетиції обрав повсякденний одяг: білу футболку, штани та кросівки.