У Вишгороді під Києвом російська ракета вбила жінку-кухаря на місці роботи

1825

Кількість жертв російського ракетного удару по Вишгороду на Київщині зростає. У лікарні померла сьома людина, 44-річна Людмила Брагарник, яка працювала кухарем у кулінарії по сусідству із постраждалим будинком.

Загибла працювала у кафе

Людмилу Брагарник в окрузі багато хто знав. Завжди привітна, симпатична жінка працювала у кулінарії “Кірпулька” за адресою Грушевського, 1а у Вишгороді під Києвом, передає Обозреватель.

“Ми часто туди заходили з дитиною купити щось солодке. Людмила була там кухарем. Дуже хороша людина, добра. У них смачна випічка завжди була, тортики”, – розповідає одна з мешканок сусіднього будинку.

Того дня, 23 листопада, Людмила була на роботі. Вдень у будинок на Грушевського, 1 прилетіла російська ракета. Від потужного вибуху постраждали одразу кілька житлових будинків, школа, дитячий садок і це кафе.

Людмила була тяжко поранена, її відвезли до лікарні. Проте лікарі не змогли врятувати жінку, вона померла.

Мріяла купити будинок поряд із батьками

У Людмили залишився дорослий син, зараз він на фронті, а також невістка. Її тато з мамою мешкають в Іванківському районі.

“Люда дуже хотіла купити будинок по сусідству з батьками, це була її мрія. Вона була дуже талановитою і працьовитою людиною. Не боялася ні будівництв, ні роботи на землі”, – згадує про неї знайомий.

Людмила жила одна, у неї був собачка, з чоловіком вони давно розлучилися. Вона дуже любила свою роботу. На сторінці у Facebook є фото, де вона демонструє приготовлені нею торти.

Загалом під час вибуху російської ракети у Вишгороді загинуло семеро людей, постраждало понад 30, серед них є й діти.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини