У Туреччині під час землетрусу зникли українці: рідні шукають маму з дітьми та молоду дівчину

2721

У Туреччині під час землетрусу зникли українці. Вони не виходять на зв’язок із рідними і про їхню долю нічого не відомо. Близькі кажуть, що в Туреччині недостатньо рятувальника, а головне – техніки, оскільки багато доріг у цій зоні зруйновано.

Просять земляків допомогти у розборах завалів

Третью добу не виходить на зв’язок 27-річна українка Ілона Синиця. Дівчина була в місті Іскендерун, район Хатай, вулиця Йелкен.

“Вона жила в Туреччині, перебувала у квартирі зі своїм хлопцем та його мамою. Про це нам повідомила родичка хлопця”, – каже сестра Ілони Наталія.

За словами турецької родички, в цьому місті не ведуться рятувальні роботи, всі об’їжджають це місце. Можливо, тому що завалено дороги.

Є фото руїн 3-поверхової будівлі, під уламками якої знаходиться Ілона. Вже триває третя доба, якщо люди живі, то вони перебувають там без води, погода холодна.

Рідні звертаються до українців, які можуть перебувати в Туреччині, у тому районі, щоб вони прийшли на допомогу, допомогли розбирати завали, щоби врятувати Ілону.

Зникла ціла сім’я

Також немає зв’язку із сім’єю із Запоріжжя. 46-річна Юлія Петрова та її сини: 10-річний Захар Гладкий та 5-річний Матвій Гладкий.

Сім’я у квітні приїхала до Туреччини, рятуючись від війни. Глава сім’ї військовослужбовець, він поранений і зараз перебуває у шпиталі.

Мама із синами жили в місті Антакья, винаймали квартиру на 2 поверсі житлового комплексу “Ренісанс резиденс” у 3 блоці. На 7 поверсі жила тітка Юлі теж з України. Поки що жодних даних про них немає.

“Туди зараз поїхала двоюрідна сестра Юлі, вона обходить госпіталі та лікарні, але їх ще не знайшла”, – каже родичка Тетяна.

За останніми даними, у цьому зруйнованому комплексі вночі розпочалася пожежа, тому рятувальні роботи призупинені. Але всі близькі дуже сподіваються на диво.

Батько дітей уже виписується зі шпиталю і дуже хоче поїхати туди, щоб самому брати участь у пошуках дружини та дітей. Але виїхати з країни він не може, йому потрібна юридична допомога, щоби якось вирішити питання з виїздом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини