У столиці пара безхатченків вирішила змінити своє життя: відновили документи і збираються одружитися

1018

В Києві, пара безхатченків вирішила кардинально змінити своє життя – молодята вже отримали нові паспорти та активно шукають роботу.

Про це повідомила пресслужба Святошинської РДА, – пише Оbozrevatel.

Під час соціального патрулювання співробітниками управління соціального захисту населення Святошинської районної державної адміністрації були виявлені двоє осіб без постійного місця проживання і як виявилося вони хочуть змінити своє життя та потребують допомоги.

“Ілля Олегович має непросту долю. Родом з м. Горлівка Донецької області, у буремні часи переїхав до міста Києва. Документи залишилися на непідконтрольній території, тому з працевлаштуванням постійно виникали труднощі (влаштовувався тільки на тимчасові підробітки), хоча має дві вищі освіти — викладач іноземних мов та будівельник. Ірина Львівна теж має складну долю”, — розповіли в адміністрації Святошинського району.

Завдяки керівництву управління соціального захисту населення чоловік та жінка отримали документи — ІD картки. Найближчі плани цієї майже сімейної пари — одружитися та знайти роботу. Одного з працівників адміністрації вже навіть запросили на весілля.

Всіх небайдужих просять відгукнутися та допомогти їм з працевлаштуванням.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини