У поліції розповіли, у якому стані підліток, що зазнав удару струмом на електричці в Києві

418

Підліток, який заліз на вагон електрички в передмісті Києва на станції “Київ – Волинський”, досі у важкому стані. Він має 75% опіків тіла.

Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на слова капітана поліції, головної інспекторки управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності НПУ Роксолани Семірякової в етері національного маратону.

Який стан хлопчика, що зазнав опіків після того, як заліз на електричку

Роксолана Семірякова розповіла, що, дійсно, 12-річний хлопець унаслідок небезпечної розваги зазнав ураження струмом. І, на жаль, діагноз не найкращий.

Це опіки другого та третього ступеня, уражено 75% тіла, і наразі дитина перебуває у вкрай важкому стані. Лікарі борються за життя хлопця,
– розповіла поліцейська.

За її словами, поки що правоохоронці встановлюють усі обставини події, тому всі деталі розголошувати не можна.

Варто зазначити, що подібні інциденти стаються кожного року. Підлітки заради гарного відео, селфі чи адреналіну залізають у небезпечні для життя місця.

На запитання журналістів, чи є якась статистика щодо таких випадків, капітан поліції відповіла, що це довільна вибірка, адже не можна поділити такі випадки за статтю.

“Дійсно, це явище не нове, на жаль. Популяризації воно здобуло завдяки соціальним мережам. Коли популяризують отакі небезпечні тренди. І підлітки в гонитві за лайками, переглядами, поширеннями ризикують своїм життям і наражають своє здоров’я на небезпеку”, – пояснила Семірякова.

До речі, про інцидент із 12-річним хлопчиком стало відомо 13 березня. Між вагонами потяга “Київ – Козятин” підлітка вразило електричним струмом після чого зайнялось полум’я, яке гасили вогнегасником.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини