“У Парубія дід воював в Українській Галицькій армії… А ким був дід Зеленського? Мє*товським начальником в Кривому Розі” – блогер

1804

“У Парубія дід воював в Українській Галицькій армії. Дядки Парубія воювали в УПА. Всю сім’ю Парубія вислали у Сибір, але вони повернулися. Мати Парубія, зайшовши в рідне село, на радощах цілувала українську землю…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише користувач Джон Сміт

“А ким був дід Зеленського? Семен Ізраїльович був великим мєнтовським начальником в Кривому Розі. Герой героїчного розстрілу ментами криворізького Майдану у 1963 році. Українці стихійно зібралися проти побиття ментами солдата при затриманні. Їх розстріляли і розігнали. Саме в цей час Семен Ізраїльович отримує нагороду і підвищення до полковника.

Парубій ще до падіння СССР молодим хлопцем відсидів у камері за антирадянську діяльність.

Молодий хлопець Зеленський обіцяв Путіну стати перед ним на коліна.

Парубій – злочинна влада.

Зеленський – молодая кровь, такой как і ми.

Диви не переплутай.”

У Парубія дід воював в Українській Галицькій армії. Дядки Парубія воювали в УПА. Всю сім'ю Парубія вислали у Сибір, але…

Gepostet von Джон Сміт am Sonntag, 26. Juli 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.