“У них щось пішло не так”: Андрущенко вказав на дивні дії окупантів щодо судилища над захисниками у Маріуполі

1195

Російські окупанти активно готуються до судилища над героїчними захисниками Маріуполя, які мужньо боронили не лише місто, а й усю країну.

Організацією судилища займаються переважно саме російські окупанти. Зараз вони посилюють заходи безпеки. Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, – пише ТСН.

Андрющенко каже, що загарбники готують будинок місцевої філармонії та приміщення для утримання українських захисників в маріупольському СІЗО. Після того, як раніше у Мережі поширили фото кліток, окупанти посилили охорону та забороняють знімання, і взагалі забороняють проходити повз філармонію.

Радник мера Маріуполя нагадав, що ватажок терористів Денис Пушилін нещодавно заявляв, що вони залучать так званих “арбітрів” з Сирії, Росії та Білорусі. Окупанти також намагалися використати і людей із Північної Кореї.

“Росія (офіційно – ред.) не мала брати участь у цьому сумному шоу, але щось в них пішло не так. Якщо вони напряму долучили і замазали в співучасники Росію та Білорусь, то щось там відбувається не те”, – сказав Андрющенко.

Конкретної дати проведення судилища наразі немає. Проте раніше повідомлялося, що у День незалежності, 24 серпня, російські окупанти готуються до “суду” над українськими військовополоненими.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини